Mobilní aplikace

Kromě nového webu máme také nově aplikace pro Android a také pro iOS. V aplikaci si můžete založit účet a nebo se připojit ke svému aktivnímu účtu, který používáte na Nevyhazujto. Pak Vám již nic nebrání v tom používat Nevyhazujto stejně jako na počítači. Jen to máte pořád po ruce a můžete rychleji reagovat. Zároveň je daleko jednodušší přidávat nové předměty, které chcete poslat do světa.

App Store
Google play

Jednodušší to fakt být nemůže :)

Nejdříve je samozřejmě potřeba aplikaci stáhnout a nainstalovat. Androidová aplikace je na Google Play a aplikace pro iPhone tradičně na Appstore. Po instalaci si budete muset vytvořit na Nevyhazujto účet nebo se přihlásit na svůj stávající účet. Nový účet si samozřejmě můžete založit přímo v aplikaci. Na zvolenou emailovou adresu Vám přijde potvrzovací email. Následně si můžete zvolit svou přezdívku a napsat pár vět o sobě. Zároveň si můžete nahrát svůj profilový obrázek. Každý chce přeci vypadat k světu.

Hurá. Už je vše nastaveno a můžete začít prohlížet nabízené věci, které můžete přidit podle kategorií nebo podle aktuální polohy. Kdo ví, zda se někomu doma zbytečně neválí něco, co zrovna nutně potřebujete.

Největší vyhodou mobilní aplikace je samotné nabídnutí věci, kterou je Vám líto vyhodit. Stačí předmět vyfotit a po vyplnění pár nezbytných údajů ji poslat do světa. Vše je intuitivní a přehledné. Fotku předmětu můžete samozřejmě vybrat i z galerie fotografií na telefonu (například, pokud zrovna nemáte předmět před sebou nebo se Vám třeba válí na chalupě). Svůj inzerát můžete samozřejmě klidně smazat nebo v něm vyměnit fotky.

Když se Vám někdo ozve, tak není nic jednodušího než se hned domluvit v našem pěkném messengeru. Pro lepší orientaci máte možnost si přepínat konverzace k věcem, které nabízíte a které chcete. V messengeru si můžete rychle domluvit předání a dokonce po pár dnech můžete ohodnotit průběh předání a komunikace. Hodnocení pak pomůže dalším při jejich rozhodování.

App Store
Google play
Apps!

A co mobilní aplikace?

Jednodušší to již být nemůže. Nainstalovat, přihlásit se, vyfotit a domluvit předání.

App StoreGoogle play
Liberec
Liberec už nevyhazuje

Nevyhazujte s námi. Darujte nepotřebné věci druhým.


Věci, které chce jeden vyhodit, se můžou druhému hodit. Nevyhazujme to, co může někdo jiný využít. Darujme to za odvoz. Ušetřeme sobě práci, druhému peníze a přírodě energii.

EU

© 2020 Nevyhazujto.cz